A je natřeno!

02.05.2012 11:49

Prodloužený víkend přímo vyzýval k odpočinku, ale to neplatí pro přípravy farmářských trhů. Není dne, kdybychom nepracovali na přípravách. Nyní nám zbývalo dotřít všechny stánky lazurovacím Luxolem a ochránit je před povětrnostními vlivy. V pondělí jsme natřeli boční stěny stánků, které jsou již předmontované do křížů. Na prvomájové úterý, za zvuku internacionály a úmorného vedra, jsme si sáhli až na dno svých sil, ale natřeli úplně všechny části stánků a máme z větší části hotovo! Zbývají nám natřít ještě OSB desky, které slouží jako pulty. Ty přijdou na řadu až po druhém trhu, už by nestačily uschnout a musíme se nyní věnovat organizaci farmářského trhu.

Všechny části stánků jsou připraveny na sobotní farmářský trh.

Oslovujeme tímto dobrovolníky a nadšence Roudnických farmářských trhů, kteří se chtějí zapojit do aktivit občanského sdružení Trhni se, o.s. v sobotu ráno budeme opět stavět stánky. Začínáme v 6:00 hodin, sraz je 5:45 před KZM Říp. Každá ruka bude potřeba. Postavit patnáct stánků za hodinu byl o prvním trhu pěkný cvrkot.

Velmi si vaší aktivní pomoci vážíme, bez vás by totiž farmářský trh nebyl čím je. Děkujeme, je to především vaše zásluha!

Poděkování patří také paní Markové z květinového krámku na Husově náměstí, která nás přišla osvěžit studenou jablečnou šťávou z firmy Severofrukt, domácím makovcem a kávou. Děkujeme.

—————

Zpět