Dřevěné stánky se vyrábí!

16.03.2012 18:13

Nejdůležitějším vybavení trhu jsou dřevěné skládací mobilní stánky. Obeslali jsme v měsíci únoru dvě desítky truhlářských firem v Roudnici n. L. a okolí, které nám vzápětí během několika dní poslaly svoje cenové kalkulace a nabídky. Bohužel se nám nepodařilo dosud sehnat sponzora, který by našemu občanskému sdružení Trhni se zafinancoval výrobu stánků. Naším jediným finančním zdrojem je v současné době dotace od Města Roudnice n. L., která činí 45 000 Kč, kterou ještě musí schválit zastupitelstvo města na dubnovém zasedání. Ta pokryje polovinu výroby stánků. Zbytek financí se snažíme získat z jiných zdrojů - další dotace od jiných subjektů nebo od sponzorů.

Tento týden nám bylo doručeno rozhodnutí od Nadace ČEZ, která nám bohužel náš projekt Roudnické farmářské trhy nepodpořila.

Dřevěné stánky pro farmářské trhy nám vyrábí firma Dřevostavby Blažek. V pátek jsme měli tu možnost a viděli první stánek. Přijeli jsme do firmy pana Blažka na konzultaci, abychom doladili konečnou verzi stánku. Můžeme s hrdostí napsat, že stánek je skvělý! Firma se tedy pustila do výroby dalších 14 kusů stánků.

Tímto velmi děkujeme firmě Dřevostavby Blažek a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

—————

Zpět