Farmářské trhy v říjnu od devíti hodin

02.10.2014 15:25

Spolek Trhni se zve srdečně širokou veřejnost na zítřejší sobotní Roudnické farmářské trhy. V měsíci říjnu začínají trhy až od 9:00 hodin.

V podzimním čase se z důvodu ranní tmy posunulo stavění stánků ze šesté na sedmou hodinu. Jde nám také o bezpečnost brigádníků, aby při manipulaci a stavění stánků nedošlo ve špatně osvětlených místech ke zranění. Když už je řeč o brigádnících, určitě si zaslouží pochvalu studenti a ti pomocníci, kteří chodí stavět stánky pravidelně. Může se zdát, že o brigádníky nemáme nouzi, ale opak je pravdou. Proto si vážíme těch, kteří mají v sobě zodpovědnost a když už se na brigádu přihlásí přijdou.

V sobotu se můžete těšit na pravidelně prodávající farmáře a prodejce. Na tržiště přijede po delší odmlce paní Rubešová s Kozomínským medem, s vínem pan Podrábský a novinkou budou produkty z rakytníku.

Kulturní program začíná od 9:00 vystoupením hudebního uskupení Shoda okolností složeným z hudebníků ze Štětí a z Prahy. V dětském koutku se děti mohou těšit na naše farmářské omalovánky a aktivity s Klubem KECKA a Centrem MATÝSEK.

Přijďte si dobře a zdravě nakoupit, pobavit se a setkat se s přáteli. Těšíme se na Vás. Aktuální informace o účasti farmářů a novinky sledujte na našem facebooku.

—————

Zpět